פרוייקטים נבחרים 2

הדירה בקריית השרון

נגיעות של צבע

הלקוחות: זוג + 2

זוג מקסים פנו אלי עם רכישת דירתם במסגרת פרויקט מחיר למשתכן. נפגשנו לפגישת היכרות במשרדי, החיבור היה מיידי ויצאנו לדרך. בחלל הציבורי החלטנו על שילוב חומרים של ברזל ועץ, סקאלת צבעים של צהוב, כחול, ירוק וורוד שאותם שילבתי במינונים וניגודיות נכונה בחלל. לזוג יש שני תאומים, בן ובת בני 4 ולשניהם חדר שינה משותף. החלטתי לעצב את החלל כך שלכל ילד/ה יהיה את הצד שלו/ה.בקיר המרכזי המשותף הדבקתי מדבקות בצבע יוניסקס שיתאימו לשני המינים ובמיקום המיטות יצרתי הפרדה עם אלמנטים / תמונות המזוהים עם כל אחד/ת מהילדים. יצאנו לימי קניות ממוקדים וחלק מהרכישות שעשינו היו אונליין כך שעמדנו בתקציב וראינו יחד איך הדירה הופכת לבית. 

שיפוץ והלבשה במיתר​

שיק אירופאי במיתר

הלקוחות: זוג + 2 (ואחד בדרך) + כלב

זוג צעיר שרכשו בית יד שניה והחליטו לשפץ ולהלביש אותו.כשהגעתי למיתר בפגישה הראשונה גיליתי בית מיושן ומוזנח, בכל זאת בית נבנה לפני 25 שנה. ישר הבחנתי בפוטנציאל האדיר שאפשר להוציא מהבית והתחלתי להגשים להם את החלום.התהליך כלל את כל שלבי התכנון הרעיוני, ייעדנו את חדר המשפחה שהיה קיים בכניסת הבית לחלל המיועד לחלל עבודה עבור הלקוח ההייטקיסט שלי.סגרנו בעבודת גבס את הקיר המשותף של החלל עם הסלון, הוספנו דלתות זכוכית חצי חלביות לקבלת פרטיות ומצד שני יצירת קשר עין, בפרט שהחדר נמצא בחלל הציבורי. על מנת לעמוד בתקציב, צבענו את חזיתות המטבח בצבע שחור מט והוספנו בר במקום השולחן המיושן שהיה קיים. קיר הקמין עבר מהפך ע"י הריסת מחיצות הגבס שהיו קיימות ובמקומן יצרנו מדפי ברזל מינימליסטים מהתקרה לטובת אקססוריז ויצרנו שתי נישות לאחסון בחזיתות עץ מחורצות. יצאנו לימי קניות של ריהוט, צבע, תאורה וילונות, שטיחים, אומנות ואבזור עד הפרט האחרון. 

הדירה בחולון

50 גוונים של תכלת

הלקוחות: זוג + 3

"רכשנו דירה חדשה ואנחנו זקוקים לעזרתך, אנחנו רוצים שהבית שלנו יהיה יפה, בית שכיף לחזור אליו אחרי יום עבודה, שיהיה חמים ונעים להתגורר בו ושנרגיש תחושת שייכות להבדיל מהבית שאנו גרים היום"- אלו הדברים שהלקוחה אמרה לי בשיחה הראשונה שלנו. פגישת היכרות,כימיה טובה ויצאנו לדרך. הפרויקט כלל הלבשת כל חללי הבית.מצליחים לנחש לפי התמונות מה הצבע האהוב על הלקוחה? 🙂 

עיצוב דירת קבלן

מונוכרומטיות בחולון

הלקוחות: זוג + 3

דירת קבלן סטנדרטית שעוצבה והולבשה בסגנון מודרני בפלטת צבעים מונוכרומטית. מבחינת תכנון הדירה, מאחר ומדובר בדירת 4 חדרים ולזוג יש שתי בנות קטנות, החלטתי לוותר על שירותי הורים לטובת חלל רחצה גדול ומרווח. בין החללים בדירה, תכנון והעמדה של חלל שינה הורים היה מבחינתי בין החשובים. בחירת מיקום המיטה בחלל הוא עניין חשוב ומהותי, מיקמתי את המיטה לצד החלון- כששוכבים במיטה נחמד לראות ולהנות מפיסת שמיים. בצד החלון יש וילון עם בד עשיר מקצה לקצה.

הלבשת דירה שכורה

דירה מושכרת

הלקוחות: זוג + 3

שכירת דירה זו לא סיבה לגור בתחושה של בית זמני. גם בית שכור צריך להיראות ולקבל תחושה של בית. מעבר לנוחות והפרקטיות, הלקוחות ביקשו שתהיה אווירה חמימה ונעימה. הדירה עוצבה בסגנון Sea side – הרבה נגיעות של גווני כחול ותכלת.

דילוג לתוכן