אני בכותרות

להלביש את הבית בהשראת הטבע לזוג 3 ילדים וכלבה

לפעמים בשביל להרגיש בבית כל מה שאנחנו צריכים זה אזור ציבורי מעוצב, חמים ונעים שירגיש שלנו. במושב מקסים בבקעת הירדן מתגוררים זוג הורים, שלושה ילדים וכלבה חמודה ואהובה. המשפחה החליטה שהגיע הזמן לעצב להם את האזור הציבורי בבית ולהפוך אותו למקום נעים בו יוכלו לבלות יחדיו בהנאה שעות רבות ומעוצבות. 

עיצוב מפרויקט מחיר למשתכן | איך דירה הפכה ל’בית

בשנים האחרונות הורחבה התכנית של מחיר למשתכן על מנת להפחית את מחירי הדיור בישראל ולהקל על זוגות צעירים לרכוש בית משלהם. אך כמו כל דירת קבלן, גם הדירות בפרויקט הזה זקוקות למעט (או הרבה) ליטוש. כשזוג צעיר עם שני ילדים וכלב פנה אל מעצבת הפנים, יערה גולן, עם רכישת דירתם במסגרת פרויקט מחיר למשתכן, החיבור בניהם היה מיידי והם החליטו לצאת לדרך ולעבור מסע עיצובי יחדיו. הסגנון הכללי שנבחר, זה שהכתיב את הקו העיצובי של חללי הבית היה סגנון אקלקטי.

כך תהפכו את מכשיר הטלוויזיה שלכם לכוכב של קיר הכוח בסלון

כאשר מכשיר הטלוויזיה נהיה פריט בסיסי בכל בית הוא הפך להיות "מדורת השבט"- גורם המשיכה להתכנסות בני הבית יחד לצפייה משותפת ובילוי משפחתי וחברתי. מיקומה המחייב של הטלוויזיה בסלון מוביל לחשיבה תמידית על התחדשות ויצירתיות בעיצוב, בעיקר מאז שנכנסו הטלווזיות השטוחות לביתנו.

מישהו לבשל בו: 45 מטבחים הכי יפים בישראל

המטבח הוא החלל הציבורי החשוב ביותר בבית. אנחנו מבלים בו זמן רב בבישולים, ארוחות משפחתיות או אפילו יושבים ונהנים מהקפה של הבוקר. מטבח מעוצב באווירה מזמינה ונעימה ישפיע רבות על השהות שלכם בו, על ההתנהלות ועל מצב הרוח שהבית כולו נותן .לכן, לעיצוב שלו ישנה משמעות גדולה.

בייבי בום – חדרי תינוקות מעוצבים

קיבלתם את הבשורה המשמחת שהחסידה בדרך אליכם והיא הולכת להגדיל את המשפחה. בין אם זו תינוקת ראשונה או אח קטן לילדים גדולים – התרחבות המשפחה תמיד מביאה איתה התרגשות גדולה. ועוד לפני שהתינוק או התינוקת הקטנים מגיעים מתחילים לתכנן, לצפות ובעיקר לחפש את המקום שישרה עלינו רוגע ושלווה.

בואו לאכול איתי: טיפים לבחירת שולחן אוכל

גם אם במשך השנה אנחנו לא תמיד מקפידים על ארוחות מסודרות, במהלך החגים שולחן האוכל מקבל את הכבוד שמגיע לו. אספנו טיפים ועצות לבחירת השולחן המושלם

 

שיפצתם. ומה לגבי הריהוט, בזול או ביוקר?

התקופה המאתגרת בחיינו עד כה, הפכה ליצירתית מכל הבחינות. נשארים בבית וכלואים בין ארבעה כתלים? לפחות נהפוך את הכלוב לכלוב מזהב. אז מה שולט בכיפה? האם פריטי עיצוב וריהוט זולים מיסודם, או שמא דווקא אלמנטים יוקרתיים?

מעצבים, אבל אחרת

הקורונה שינתה סדרי עולם גם בתחום העיצוב: בתים עוברים התאמות, טכנולוגיות חדשות נכנסות. דבר אחד לא השתנה: כולם עדיין צריכים בית יפה ונוח.

דילוג לתוכן