השירותים שלי

תכנון ועיצוב פנים

רכשתם דירה ואתם נמצאים בשלבי הבנייה או שאתם מעוניינים בחידוש הבית הישן, כדאי שתבצעו מראש תכנון נכון של החלל לפי הצרכים שלכם ולווי בהתאם.
תכנון ועיצוב פנים כוללים את השלבים הבאים:

שלב ראשון: היכרות ותיאום ציפיות.
פרוגרמה- תינתן רשימה שבה ייכללו ההרגלים ואורח החיים הקיימים, נעמוד על סגנון העיצוב שאתם מתחברים והתקציב יהיה הבסיס שאליו נכוון מהרגע הראשון. בהמשך נדייק את הכיוון העיצובי ומדידת הדירה. 

שלב שני: הכנת סט תוכניות לביצוע הקבלן.
אציג בפניכם תוכנית העמדה  ולאחר שנבחר סקיצה מגובשת ומעודפת נתקדם להמשך  התוכניות לביצוע: חשמל, תאורה, אינסטלציה וכדומה. התוכניות יתבצעו בהתאם לצורך שלכם.

שלב שלישי: תכנון המטבח ולווי לחברת מטבחים / נגר לבחירת חומרים, צבעים, שיש וחיפוי. 

שלב רביעי: שלב הבחירות אצל הספקים.
בשלב זה מתבצעות הבחירות והקניות לבחירת ריצוף, חיפוי (כולל בחללים הרטובים) וכלים סניטריים. 

שלב חמישי: תכנית פריסות וחיפויים לחדרי הרחצה.

שלב הקניות והלבשת הבית- עוד קצת והדירה תהפוך לבית! 
נצא לימי קניות מרוכזים עם ספקים ואנשי מקצוע אמינים תוך דגש על שירות נעים ומקצועי ואיכות מוצרים מעולה. ספקים שמלווים אותי מפרויקט לפרויקט. שלב הקניות יהיה ממוקד לרכישות של רהיטים לחללים השונים, טקסטיל, תאורה, אומנות, שטיחים ואקססוריז. 

עיצוב והלבשה - כוחו של סטיילינג 

החלטתם שהגיע הזמן לשינוי ורענון הבית ללא שבירת קירות, רעש או שיבוש אורח החיים, תהליך "הלבשת בית" יתאים לכם! התהליך יכלול פגישת היכרות איתכם ועם ביתכם, מדידת הדירה, החלטה משותפת על סגנון עיצובי, תקציב, ימי קניות מרוכזים לקניית רהיטים, בחירת חומרים, טקסטיל, תאורה ואקססוריז. במידת הצורך גם הכנת תוכניות לפרטי נגרות. היקפי העבודה משתנים מבית לבית וזאת בהתאם לצרכים שלכם ואיזה חללים תרצו להתמקד ולעצב בבית. יכול להיות גם שינויים מבניים קטנים, למשל החלפה של חדר רחצה שאינו מצריך יציאה מהדירה לצורך השיפוץ. מוזמנים לבצע מהפך- לפעמים שינוי קטן בעיצוב החלל שבו אנו חיים עשוי לחולל את השינוי שאנחנו מייחלים לו. 

פגישת ייעוץ

בפגישת ייעוץ אפשר לקבל הרבה מידע ורעיונות לעיצוב הבית. מדובר בפגישה חד פעמית שבמהלכה תוכלו להתייעץ, לשאול את כל השאלות שתמיד רציתם. בסופה תוכלו להמשיך לבד את תהליך העיצוב עם המידע שתקבלו ממני. מה פגישת ייעוץ כוללת:– פגישה של שעתיים (משתנה בהתאם לכמות החללים שאותם תרצו לעצב)– היכרות עם הצרכים והסגנון העיצובי שלכם– מדידות, העמדה ויזואלית של הריהוט והתאמתו לחלל
– מציאת פתרונות אחסון
– ייעוץ בהתאמת צבעים, טקסטיל והלבשת הקירות
– סיכום פגישה ומסירת רשימה של חנויות וספקיםלמי זה מתאים:– מי שמעוניין מתיחת פנים במרחב הקיים ורוצה להימנע מהוצאות גבוהות או שיפוץ אינטנסיבי– למי שמרגיש אבוד בתהליך ולא ממש יודע מאיפה להתחיל וצריך סדר בבלאגן– למי שמעוניין לעצב חלל ספציפי בבית ומעוניין בייעוץ נקודתי– למי שאין תקציב לפרויקט רחב

פגישת ייעוץ + יום רכישות ממוקד

לאחר פגישת הייעוץ שבה בדקנו את הצרכים, הגדרנו סגנון עיצובי ותקציב, מדדנו את החלל והגענו לנקודה שבה אנחנו ממוקדים ויודעים מה לחפש והיכן נצא ליום קניות, נעשה בחירות מדויקות שישתלבו בהרמוניה בבית ויספקו את החידוש והרענון שהבית שלכם ואתם זקוקים לו. התהליך מתבצע בשני שלבים:1. מפגש ייעוץ כשעתיים (משתנה בהתאם לכמות החללים שאותם תרצו לעצב)2. לווי בן 4 שעות לרכישת ריהוט, טקסטיל, תאורה ואקססוריז או פריטים אחרים בהתאם לצורך

אז איך זה נשמע לכם? תרצו להיפגש ולקבל ערך גבוה שיתן לכם כיוון ראשוני לקראת המהפך המיוחל? אם תשובתכם היא כן, מוזמנים ליצור קשר ונקבע מועד לפגישה.