השירותים שלי 2

פגישת ייעוץ

בפגישת ייעוץ אפשר לקבל הרבה מידע ורעיונות לעיצוב הבית. מדובר בפגישה חד פעמית שבמהלכה תוכלו להתייעץ, לשאול את כל השאלות שתמיד רציתם. בסופה תוכלו להמשיך לבד את תהליך העיצוב עם המידע שתקבלו ממני. מה פגישת ייעוץ כוללת:– פגישה של שעתיים (משתנה בהתאם לכמות החללים שאותם תרצו לעצב)– היכרות עם הצרכים והסגנון העיצובי שלכם– מדידות, העמדה ויזואלית של הריהוט והתאמתו לחלל
– מציאת פתרונות אחסון
– ייעוץ בהתאמת צבעים, טקסטיל והלבשת הקירות
– סיכום הפגישה ומידע על חנויות וספקים במייל ואתם ממשיכים משם עם המון כלים והבנה לקראת מה אתם הולכים. למי זה מתאים:– מי שמעוניין מתיחת פנים במרחב הקיים ורוצה להימנע מהוצאות גבוהות או שיפוץ אינטנסיבי– למי שמרגיש אבוד בתהליך ולא ממש יודע מאיפה להתחיל וצריך סדר בבלאגן– למי שמעוניין לעצב חלל ספציפי בבית ומעוניין בייעוץ נקודתי– למי שאין תקציב לפרויקט רחבאז איך זה נשמע לכם?תרצו להיפגש ולקבל ערך גבוה שיתן לכם כיוון ראשוני לקראת המהפך המיוחל?אם תשובתכם היא כן, מוזמנים ליצור קשר ונקבע מועד לפגישה.

פגישת ייעוץ + יום רכישות ממוקד

לאחר פגישת הייעוץ שבה בדקנו את הצרכים, הגדרנו סגנון עיצובי ותקציב, מדדנו את החלל והגענו לנקודה שבה אנחנו ממוקדים ויודעים מה לחפש והיכן נצא ליום קניות, נעשה בחירות מדויקות שישתלבו בהרמוניה בבית ויספקו את החידוש והרענון שהבית שלכם ואתם זקוקים לו. התהליך מתבצע בשני שלבים:1. מפגש ייעוץ כשעתיים (משתנה בהתאם לכמות החללים שאותם תרצו לעצב)2. לווי בן 4 שעות לרכישת ריהוט, טקסטיל, תאורה ואקססוריז או פריטים אחרים בהתאם לצורך. 
דילוג לתוכן